حضرت زینب با روایتگری دقیق جلوی تحریف واقعه کربلا ایستاد
حضرت زینب با روایتگری دقیق جلوی تحریف واقعه کربلا ایستاد
هیئت علمی دانشگاه گیلان گفت: حضرت زینب با روایتگری دقیق جلوی تحریف واقعه کربلا ایستاد.

به گزارش تیتر گیلان‌، اشرف جناتی عصر شنبه در همایش گرامیداشت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) با بیان اینکه حضرت زینب (س) با روایتگری دقیق خود مقابل تحریف واقعه کربلا ایستاد، بیان کرد: تبیین روشنگرانه و هنرمندانه حضرت زینب در کوفه ظلم یزید را بیش از پیش نمایان کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با اشاره به اینکه انس با اهل بیت و شناخت ویژگی و زندگی آنها بهترین الگو برای انسان است، تصریح کرد: توسل و اتصال به اهل بیت نجات بخش است.

حضرت زینب با روایتگری دقیق جلوی تحریف واقعه کربلا ایستاد

حماسه کربلا با روایتگری دقیق حضرت زینب در تاریخ ماندگار شد

رئیس بسیج رسانه گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه حماسه کربلا با روایتگری دقیق حضرت زینب در تاریخ ماندگار شد گفت: خبرنگاران نیز به همین شیوه به بیان وقایع عصر خود می‌پردازند.

سرهنگ مهدی پارسا اظهار کرد: مدافعان سلامت جان خود را برای دفاع از انسان‌ها در طبق اخلاص گذاشتند و به شهادت رسیدند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه حضرت زینب پیام‌رسان واقعه کربلا بودند، افزود: حماسه کربلا با روایتگری دقیق حضرت زینب در تاریخ ماندگار شد و خبرنگاران نیز به همین شیوه به بیان وقایع عصر خود می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران باید دستاوردهای نظام اسلامی را به جهانیان مخابره کنند، تصریح کرد: رسانه‌های داخلی در شرایطی که دشمن با تمام ابزار و امکانات علیه ما شبهه افکتی می‌کنند وظیفه خطیری بر عهده دارند.

پارسا با بیان اینکه خبرنگاران در جنگ روایت‌ها مقابل دشمنان نظام اسلامی قلم فرسایی می‌کنند، گفت: نباید با تعلل و سستی در انعکاس موفقیت‌های جمهوری اسلامی کاهلی کنیم و در برابر دشمن ضعف نشان دهیم.

حضرت زینب با روایتگری دقیق جلوی تحریف واقعه کربلا ایستاد

گفتنی است؛ که در پایان این مراسم از دو خانواده شهید مدافع سلامت گیلان، دو تن از خبرنگاران حوزه سلامت و تعدادی از ورزشکاران بسیج رسانه استان تقدیر شد.

انتهای پیام/