*تعامل و همگرایی لازمه خدمتگزاری/هادیان سیاسی سپاه پای کار مطالبات شهری مردم*
*تعامل و همگرایی لازمه خدمتگزاری/هادیان سیاسی سپاه پای کار مطالبات شهری مردم*
نشست هم‌اندیشی هادیان سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت در سالن اجتماعات سپاه ناحیه مرکزی رشت برگزار شد.

به گزارش تیتر گیلان، نشست هم‌اندیشی هادیان سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت در سالن اجتماعات سپاه ناحیه مرکزی رشت برگزار شد.

حجت الاسلام احمد ربانی‌نژاد در این جلسه با بیان اینکه فرهنگ خدمتگزاری در حوزه های مختلف شاکله‌ای از انقلاب اسلامی بر مبنای نگاه دینی و مردم پایه است اظهار کرد: تعامل، همگرایی و‌هم اندیشی در بین مجموعه خدمتگزاران لازم و ضروری است، مسئولین بدانند که بعد از عبودیت پروردگار هیچ چیزی به اندازه خدمت به مردم تاکید نشده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت با تاکید بر لزوم ترویج اخلاق حسنه در بین شهروندان و جلوگیری از مال اندوزی مسئولین و حفاظت و حراست از اموال عمومی گفت: توجه به محیط زیست، توجه به فضای سبز و معابر عمومی، مدیریت حیوانات شهری، ورزش و تفریح مردم از مطالبات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد .

*مسئولین از مردم؛ برای مردم*

سید اکبر قاسمی نیز در این نشست با تاکید بر لزوم توجه به ثبات مدیریت شهری اظهار کرد: در انجام فعالیتها باید توجه کنیم که هر جا روحیه بسیجی داشته باشیم پیشرفت کرده و هر جا روحیه بسیجی را کنار بگذاریم مشکلات برطرف نمی‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تاکید بر اینکه بهترین قاضی مردم بوده و مردم ناظر بر عملکرد مسئولین هستند، افزود: دشمنان قسم خورده این مردم، درصدد هستند تا با موضوعات مختلف قومیتی و صنفی مردم را به خیابان ها بکشانند تا به اهداف شوم خود برسند.

قاسمی با تاکید بر اینکه دشمن دنبال تفرقه انگیزی است پس باید توجه کرد تا آب به آسیاب دشمن ریخته نشود گفت: مسئولین باید به سمتی بروند که از خدمت به مردم فاصله نگیرند، مسئولین از جنس مردم هستند و باید مردمی باشند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات مردم و پیگیری رفع مشکلات مردم گفت: به هیچ فردی اجازه نمی‌دهیم که با بی‌توجهی به مطالبات مردم آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرد ما در مقابل آن‌ها می‌ایستم.

*سرکشی ماهانه از مناطق محروم*

شهردار رشت نیز در این نشست با بیان اینکه از نگاه ما مدیریت جهادی، مدیریت علمی است، اظهار کرد:
با توجه به سابقه حضورم در شورا که حاصل هشت سال تجربه است، برنامه ای مدون به شورا داد‌ه‌ و اعلام کردم که می‌خواهم برای دوره چهارساله چه برنامه‌ای داشته باشم.

امیر حسین علوی با تاکید بر اینکه سرکشی به مناطق کم‌برخوردار و محلات حاشیه ای همراه با نتایج مطلوب در دستور کار است گفت: دیدار در مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار به صورت منظم ماهی یکبار برگزار می‌شود تا در این فرصت یک ماهه بستر تحقق مطالبات مردم آن مناطق محقق شود.

*شهردار آشنا با مطالبات شهری ‌است*

رئیس شورای شهر رشت نیز در این نشست با تاکید بر اینکه وظیفه نظارت شورا بر عملکرد شهردار به صورت جدی پیگیری می‌شود اظهار کرد: در برنامه های مختلف برنامه یک ماهه به شهردار دادیم و در صورت عدم اجرا طبق قانون عمل می‌شود که یکی از این برنامه‌ها ساماندهی به پل‌های عابر پیاده است.

محمدحسین واثق کارگرنیا با تاکید بر اینکه با تمام توان از اقتدار خودمان در شورای ششم دفاع کنیم گفت: شورای ششم از بدو شروع و هدف گذاری، خود را در مسیر خدمتی بی منت به مردم و در جهت کسب رضای حق قرار داده است.

وی با بیان اینکه شهردار رشت ناآشنا با موضوعات شهری نبوده و قطعا نمی توان فرصت زیادی داده شود افزود: شهردار فرد جدید و ناآشنا با مطالبات شهری نیست، آقای علوی و همه باید تحت ضوابط کار کنیم تا مورد حمایت مردم قرار گیریم.
ما به دنبال حل عدم ثبات مدیریتی هستیم.

*هادیان سیاسی سپاه پای کار مطالبات شهری مردم*

گفتنی است معاونت سیاسی سپاه ناحیه مرکزی رشت برای اولین بار دیدار چهره به چهره هادیان تخصصی سیاسی با اعضای شورای شهر و شهردار رشت را برگزار کرد. در این برنامه هر کدام از هادیان سیاسی مطالبات شهری در حوزه های مختلف اقتصادی اجتماعی فرهنگی و مدیریت شهری را مطرح کرده و اعضای شورا نیز به مطالبات مطرح شده پاسخ گفتند.

انتهای پیام/