یک شفتی سرپرست اداره ارشاد شهرستان چاراویماق آذربایجان شرقی شد
یک شفتی سرپرست اداره ارشاد شهرستان چاراویماق آذربایجان شرقی شد
محمد جواد شمسی پور، از فعالان فرهنگی و قرآنی شهرستان شفت با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتر گیلان، عصر امروز مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق با حضور گنجوی، رییس گروه اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسامی آذربایجان شرقی و تقوی معاون فرماندار شهرستان چاراویماق در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه تقوی با تشکر از خدمات فرهنگی و هنری آقای اله یاری رییس پیشین اداره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق، به اجرای پروژه ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی این شهرستان اشاره کرد و گفت: مقدمات اهدای زمین آن نیز در حال انجام است.

گنجوی، رییس گروه اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این نشست از مسولین شهرستان و استان به جهت اهمیت ساخت این مجتمع که شامل سالن اجتماعات، نگارخانه و دیگر بخشها است، تقدیر کرد.

در پایان این نشست، محمدجواد شمسی پور، از فعالان فرهنگی و قرآنی شهرستان شفت به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چاراویماق منصوب شد.

محمدجواد شمسی پور پیش از این به عنوان کارشناس فرهنگی آن اداره مشغول به کار بود و سوابق فرهنگی نیز در کارنامه خود دارد.

شمسی پور دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته ادبیات فارسی است و در شهرستان شفت استان گیلان حداقل بیش از ۱۰ سال فعالیت فرهنگی، قرآنی و اجتماعی دارد.

شهرستان چاراویماق جنوبی‌ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان، شهر قره‌آغاج بوده و فاصله آن با تبریز ۱۹۳ کیلومتر است. این شهرستان با ۳۱هزارنفرجمعیت بیستمین شهرستان پرجمعیت و چهارمین شهرستان بزرگ (از نظر مساحت) استان آذربایجان شرقی است.

این شهرستان دارای تنها یک شهر به نام قره آغاج و دو بخش به نام‌های بخش مرکزی و بخش شادیان دارد.

انتهای پیام/