دیدار مجامع نمایندگان سه استان شمالی با رئیس‌جمهور
دیدار مجامع نمایندگان سه استان شمالی با رئیس‌جمهور
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت از دیدار مجامع سه استان شمالی با رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در این نشست چالش‌ها و مشکلات استان‌ها احصا شده و جهت حل آن‌ها از رئیس‌جمهور کمک خواسته می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد صفری ملک میان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر گیلان در رشت از برگزاری نشستی با حضور رئیس‌جمهوری خبر داد و اظهار کرد: پنجشنبه هفته جاری مجامع نمایندگان سه استان گیلان، مازندران و گلستان با رئیس‌جمهوری در دفتر آیت‌الله رئیسی، نشستی را برگزار خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات استان گیلان برای طرح و پیگیری احصا شده، افزود: در این نشست در خصوص مشکلات و معضلات احصا شده سه استان شمال کشور بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با بیان اینکه مجموع چالش‌ها و راهکارهای برون‌رفت استان از معضلات و چالش‌ها تهیه و تدوین‌شده، گفت: این مجموعه آماده‌شده تقدیم رئیس‌جمهور می‌شود تا برای حل این مشکلات دستوراتی ارائه شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه بسیاری از مشکلات استان‌های شمالی تنها با مساعدت و نگاه مثبت شخص رئیس‌جمهور رفع خواهند شد، تصریح کرد: امیدواریم هم در حوزه تأمین منابع مالی و هم در دیگر حوزه‌ها از ظرفیت کلان رئیس‌جمهور در رفع چالش‌ها و مشکلات استان‌های شمالی ازجمله گیلان استفاده شود.

انتهای پیام/