حضور ۱۰۰ دانشجوی گیلانی در دوره نخبه پروری شهید دیالمه تهران
حضور ۱۰۰ دانشجوی گیلانی در دوره نخبه پروری شهید دیالمه تهران
۱۰۰ دانشجوی بسیجی گیلان به منظور شرکت در سومین رویداد ۱۴۳۵ و دوره نخبه پروری شهید دیالمه در مرکز سید الشهدای آبعلی تهران حضور یافتند‌.

به گزارش تیتر گیلان، ۱۰۰ تن از دانشجویان بسیجی گیلان به منظور شرکت در سومین رویداد ۱۴۳۵ و همچنین دوره نخبه پروری شهید دیالمه در مرکز سید الشهدای آبعلی تهران به مدت یک هفته حضور یافتند.

تیمی متشکل از فرماندهان سپاه نواحی فومن، ماسال، رضوانشهر و خمام در معیت مسوول ناحیه بسیج دانشجویی گیلان از محل برگزاری سومین رویداد ۱۴۳۵ و دوره نخبه پروری شهید دیالمه دانشجویان گیلان که در هم اکنون در تهران در حال برگزاری است، حضور یافتند.

دوره نخبه پروری شهید دیالمه یک هفته ای هست که با حضور ۱۰۰ دانشجو دختر و پسر گیلانی از روز شنبه آغاز شده و تا جمعه هفته جاری ادامه دارد.

به گفته دکتر محمدمهدی نیازمند، مسوول بسیج دانشجویی گیلان، سومین دوره رویداد ۱۴۳۵ به منظور توانمند سازی مهارتی دانشجویان در حوزه مطالبه گری تخصصی در بخش های صنعت، کشاورزی، محیط زیست، مدیریت شهری، سلامت و منطقه آزاد برگزار میشود.

آنطور که مسوول بسیج دانشجویی گیلان مطرح کرده، دانشجویان در دوره شهید دیالمه نیز در راستای تبیین دانشجویان به منظور آماده شدن برای اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری برگزار شده و در آن مباحثی چون جریان شناسی سیاسی، روش تحلیل سیاسی، اندیشه سیاسی امامین انقلاب، تهدیدات فضای مجازی و آشنایی با عوامل روانی دشمنان، اخرین تحول منطقه طرح و بررسی می‌شود.

انتهای پیام/