نجات ۴ فرد‌ گمشده در جنگل‌های گیلان
نجات ۴ فرد‌ گمشده در جنگل‌های گیلان
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به نجات چهار فرد مورد نظر گم شده در جنگل‌های رضوانشهر و در محور پونل به شاندرمن گفت: پس از چندین ساعت عملیات جستجو، چهار فرد مورد نظر توسط عوامل امدادی هلال احمر پیدا شدند‌.
به گزارش تیتر گیلان  از رشت، سیاوش غلامی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به گم‌شدن چهار نفر در محور پونل به شاندرمن اظهار کرد: در ساعت ۱۸:۱۲ دقیقه روز جاری مورخ ۲۲ مهر ماه، گزارشی مردمی مبنی بر گم شدن یک خانواده چهار نفره در رضوانشهر محور پونل به شاندرمن منطقه رودبارسرا به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

وی از اعزام تیم‌های امدادی به محل حادثه خبر داد و گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر از یک تیم امدادی از پایگاه شهدای پونل با یک دستگاه خودروی آمبولانس به منطقه مذکور اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به نجات چهار فرد مورد نظر گم شده در جنگل‌های رضوانشهر و در محور پونل به شاندرمن افزود: پس از چندین ساعت عملیات جستجو، چهار فرد مورد نظر توسط عوامل امدادی هلال احمر پیدا شدند‌.

غلامی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی در پی نداشته است، گفت: پس از پیدا شدن افراد مورد نظر، هر چهار نفر به محل امن منتقل شدند.

انتهای پیام/۳۳۸۹