آثار برتر دومین دوره مسابقه بزرگ ملی گویندگی معرفی شدند
آثار برتر دومین دوره مسابقه بزرگ ملی گویندگی معرفی شدند
سه اثر برتر دومین مسابقه بزرگ ملی گویندگی توسط هیئت داوران معرفی شدند.

به گزارش تیتر گیلان، محمدرضا خردمند به عنوان دبیر دومین مسابقه بزرگ ملی گویندگی در روز سه شنبه در آیین اختتامیه این مسابقه افزود: آیین اختتامیه دومین دوره مسابقه بزرگ ملی گویندگی نیز مانند دوره قبل به دلیل شرایط خاص بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم، به صورت مجازی برگزار شد.
محمدرضا خردمند هدف از برگزاری این مسابقه را ارج نهادن به آثار فرهنگی، برگزاری کارگاه های آموزشی، ارتقای سطح علمی و عملی شهرستان و تبادل فرهنگی بین هنرمندان سطح کشور عنوان کرد.
وی افزود: آثار از شهرستان های تهران، دزفول، اصفهان، کرمان، گیلان، رضوان شهر، اهواز، بابل، یزد، رشت، بهبهان، کارون، تالش، آبادان، اندیمشک، بوشهر، شوش دانیال، بستک، قائمشهر، راور، بجنورد و شوشتر به دبیرخانه مسابقه ارسال شدند که پس از بررسی توسط هیئت داوران ۳ اثر به عنوان برگزیدگان این مسابقه و یک نفر به عنوان استعداد بخش کودک و یک نفر به از جامعه روشندلان به مناسبت روز عصای سفید معرفی شدند.
وی گفت: آلاله تقوی از شهرستان قائم شهر استان مازندران جایزه نخست این مسابقه، عرفان نورعلی پور از تهران جایزه دوم این مسابقه و محمد رحیمیان از شهرستان آبادان استان خوزستان جایزه سوم این مسابقه را به خود اختصاص دادند.

 


دبیر دومین مسابقه بزرگ ملی گویندگی اظهار داشت: هستی سامی از تهران به عنوان استعداد مسابقه در بخش کودک معرفی شد و ندا درآمد به عنوان هنرمند روشندل به مناسبت روز عصای سفید مورد قدردانی قرار گرفت.
محمدرضا خردمند افزود: از هفتم تا شانزدهم مهرماه سال ۱۴۰۰ مهلت ارسال آثار بود که بلافاصله هیئت داوران این مسابقه بررسی آثار را آغاز کردند و به مدت سه روز ادامه داشت. داوران این مسابقه در روز ۱۳ مهر توسط دبیر مسابقه انتخاب و معرفی شدند. دکتر میترا تقی نژاد، ثریا سامی و جمشید زلقی داوری این مسابقه بزرگ ملی را بر عهده داشتند.
آیین اختتامیه این مسابقه در روز سه شنبه بیستم مهرماه سال ۱۴۰۰ به صورت ملی برگزار شد.