حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی اولویت ارتش است/ خدمات‌رسانی ۲۸ بیمارستان احداثی ارتش به مردم
حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی اولویت ارتش است/ خدمات‌رسانی ۲۸ بیمارستان احداثی ارتش به مردم
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تلاش دشمن در برهم زدن امنیت و آرامش در کشور گفت: به پاس خدمات نیروهای مسلح، ایران اسلامی از امنیت بی مثال و بی بدیل برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، امیر سرتیپ نوذر نعمتی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور را از مهم‌ترین وظایف ارتش دانست و اظهار کرد: امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران به پاس خدمات تمامی نیروهای مسلح بی‌بدیل و بی‌نظیر بوده و این کشور را استوار نگه داشته است.

وی با اشاره به تلاش مداوم دشمن در برهم زدن آرامش و امنیت نظام اسلامی افزود: دشمنان از هیچ برنامه‌ریزی برای برهم زدن آرامش و امنیت نظام اسلامی دریغ نکرده و پیوسته توطئه‌های مختلفی را علیه نظام مقتدر به‌کار می‌گیرند.

 جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اذعان به اینکه دشمن در تلاش است تا رخنه ای برای نفوذ به ایران بیابد، گفت: تجربه و رفتار دشمنان نشان داده که بدخواهان نظام دور تا دور کشور می‌گردند تا رخنه‌ای برای نفوذ پیدا کند اما با فداکاری همه نیروهای مسلح امروز از یک امنیت مثال‌زدنی برخوردار هستیم.

امیر نعمتی از عزم جدی نزاجا به جهت خدمت به ملت خبر داد و بیان کرد: ارتش و نیروی زمینی از تمام توان خود برای خدمت به مردم بهره می‌گیرد و تاکنون خدمات عدیده ای در کشور و گیلان برجای گذاشته است.

وی از خدمت رسانی ۲۸ بیمارستان احداث شده توسط ارتش به ملت خبر داد و افزود: این بیمارستان‌ها در حال خدمت به بیماران کرونایی در سراسر کشور هستند و مهر و شعف نسبت به مردم موجب شده تا ارتش هر چه دارد را به خدمت آن‌ها بیاورد.