احداث ۸ بیمارستان طی ۲ ماه توسط ارتش
احداث ۸ بیمارستان طی ۲ ماه توسط ارتش
مجری طرح محرومیت‌زدایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برخی از اقدامات این یگان در بحران کرونا گفت: ارتش به خود می‌بالد که توانسته طی دو ماه هشت بیمارستان ویژه بیماران حاد تنفسی را در سراسر کشور به بهره‌برداری برساند.

به گزارش تیتر گیلان، سرهنگ خلبان ولی رحمانی امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن با بیان اینکه ارتش در کنار مردم و برای مردم است، اظهار کرد: ارتش در راستای ایجاد امنیت پایدار و دفاع از مرزهای پهناور کشور به درستی انجام وظیفه کرده و به حول قوه الهی آرامش و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده است.

وی با بیان اینکه امروز همگان شاهد اقتدار ارتش و نیروهای مسلح هستیم، افزود: امروزه به پاس خدمات نیروهای مسلح هیچ بیگانه‌ای یارای چپ نگاه کردن به جمهوری اسلامی و کیان آن را ندارد.

مجری طرح محرومیت‌زدایی ارتش با اشاره به برخی از اقدامات ارتش مردمی در بحران کرونا گفت: ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی ارتش از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در حوزه مبارزه با کرونا و محرومیت‌زدایی در استان‌های مختلف هزینه کرده است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با اشاره به احداث دو بیمارستان تنفسی دائمی در سیستان و بلوچستان و اهدای تعدادی زیادی دستگاه اکسیژن توسط ارتش بیان کرد: اقداماتی نیز در حوزه رفع مشکلات آب در سیستان و بلوچستان توسط ارتش انجام شد.

وی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش در طول دو ماه تعداد هشت بیمارستان بزرگ ویژه بیماران حاد تنفسی با یکصد میلیارد تومان احداث کرد که یکی از آن‌ها در رشت بود، گفت: بیش از یکصد هزار اقلام بهداشتی در ابتدای بحران کرونا در اختیار مردم قرار گرفته است.

مدیر طرح‌های محرومیت‌زدایی نیروی محوری ارتش همچنین بع نوسازی و تجهیز ده‌ها مسجد و اماکن فرهنگی توسط ارتش جمهوری اسلامی در گیلان اشاره کرد.