آسمان گیلان به زودی خندان می‌شود
آسمان گیلان به زودی خندان می‌شود
مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه طی روزهای یکشنبه تا ظهر دوشنبه با کاهش ناپایداری در برخی مناطق استان مواجه خواهیم بود، گفت: تا ظهر دوشنبه براثر فعالیت این سامانه شاهد کاهش ابر و افزایش نسبی دما در استان خواهیم بود

محمد دادرس در گفت‌وگو با تیتر گیلان در رشت با اشاره به وضعیت آب هوای استان، اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده فعالیت توده‌هوای بارشی و سر طی امروز در منطقه است.

وی با اشاره به وضعیت سامانه بارشی سرد در گیلان، گفت: انتظار است ابرناکی، مه‌آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد تا یکشنبه در گیلان وجود داشته باشد.

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه طی روزهای یکشنبه تا ظهر دوشنبه با کاهش ناپایداری در برخی مناطق استان مواجه خواهیم بود، افزود: تا ظهر دوشنبه براثر فعالیت این سامانه شاهد کاهش ابر و افزایش نسبی دما در استان خواهیم بود.

دادرس از ورود به‌تدریج سامانه بارشی دیگر از ظهر دوشنبه به استان خبر داد و بیان کرد: بانفوذ سامانه بارشی و تقویت جریانات شمالی مجدداً شرایط برای ابرناکی و مه‌آلود شدن هوا و بارندگی و وزش باد گاهی سریع احتمال رعدوبرق به روند کاهش دما تا پایان هفته فراهم می‌شود.