سقوط پاترول از  ییلاقات گیلان  با دو مصدوم +عکس
سقوط پاترول از  ییلاقات گیلان  با دو مصدوم +عکس
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شفت از سقوط یک خودرو پاترول در ییلاق ویسرود شفت خبر داد و گفت: در پی این سانحه دو تن از سرنشینان دچار مصدومیت و به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش تیتر گیلان، شب گذشته یک دستگاه پاترول به دره‌ای در مسیر ییلاقی ویسرود به سلانسر از ارتفاعات شهرستان شفت سقوط کرد.

سعید منجی آزاد، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شفت در تشریح جزئیات سقوط خودروی پاترول به دره اظهار کرد: ساعت حدود ۱۹ شب گذشته حادثه سقوط به اطلاع هلال‌احمر رسید و بلافاصله نیروهای امدادی عازم منطقه شدند.

 

به گفته وی، عملیات امداد و نجات سانحه دیدگان سقوط یک دستگاه پاترول به دره‌ای در منطقه ییلاقی سلانسر تا بامداد امروز توسط دو تیم سه و چهار نفره به طول انجامیده است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شفت همچنین اعلام کرد که در این حادثه سه تن از سرنشینان خودروی پاترول پس از سقوط دچار سانحه شده که صدمات وارده به دو تن از سرنشینان قابل‌توجه بود.

منجی آزاد بیان کرده که دو تن از مصدومان سانحه سقوط پاترول به دره در ارتفاعات ویسرود شفت به مراکز درمانی منتقل‌شده‌اند و یک‌تن نیز در محل حادثه خدمات درمان سراپایی دریافت کرده است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شفت تأکید کرده که در شرایط جوی نامساعد تا جاییکه که ممکن است علاقه‌مندان به فعالیت‌های کوهنوردی از ورود به مناطق ییلاقی خودداری کنند و در صورت امکان با سرعت مطمئن حرکت کرده و از سلامت خودرو مطمئن بوده و موارد فنی مثل چراغ‌ها، لاستیک، ترمز و دیگر موارد ایمنی را بررسی کنند.

انتهای پیام/