اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن توسط سپاه به بیمارستان امام رضا (ع) شفت
اهدای ۳۰ کپسول اکسیژن توسط سپاه به بیمارستان امام رضا (ع) شفت
با توجه به قرار گرفتن در پیک پنجم کرونا و نیاز بیمارستان امام رضا (ع) شفت به کپسول‌های اکسیژن ، سپاه شهرستان در قالب طرح «نذر نفس» به یاری بیماران کرونایی این شهرستان شتافتند.

به گزارش خبرگزاری تیترگیلان از شفت ، سرهنگ پاسدار احمدنقدپور فرمانده سپاه شفت درحاشیه اهدای کپسول‌های اکسیژن در شفت گفت: با توجه به قرار گرفتن در پیک پنجم کرونا و نیاز بیمارستان امام رضا (ع) شفت به کپسول‌های اکسیژن ، سپاه شهرستان در قالب طرح «نذر نفس» به یاری بیماران کرونایی این شهرستان شتافتند.
فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان‌اینکه در این راستا ۳۰ کپسول اکسیژن به بیمارستان امام رضا (ع) این شهرستان اهدا شد، افزود: این کپسول‌ها به ارزش ۱۳۰ میلیون تومان بود که تحویل بیمارستان داده شد.
نقدپور گفت: این کپسولهای اکسیژن به همت سپاه پاسداران ، بسیجیان عزیز و خیرین بزرگوار تهیه شده است.
فرمانده سپاه شفت با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع این بیماری منحوس ، قرارگاه معنویت و سلامت در سپاه تشکیل شد ، گفت : در این قرارگاه که در راستای کمک به بیماران و آسیب دیدگان کرونایی در قالب توزیع بسته های معیشتی ، دلجویی از خانواده های درگیر این بیماری و کمک در تدفین فوتی های کرونایی و همچنین کمک در ضدعفونی معابر عمومی ، کمک به کادر مراکز درمان و بهداشت بوده است.
وی در پایان گفت ، امیدواریم بیماری کرونا با همراهی مردم و رعایت پروتکل‌ها ریشه‌کن شود ولی تا زمانی که این بیماری منحوس وجود دارد ، جهاد مبارزه با کرونا و پشتیبانی از بیمارستان و کمک به کادر بهداشت و درمان تا ریشه‌کنی کامل این بیماری ادامه دارد.