معاون درمان وزارت بهداشت: مردم نگران خدمات بیمارستانی نباشند
معاون درمان وزارت بهداشت: مردم نگران خدمات بیمارستانی نباشند
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به خدمت‌رسانی مناسب حوزه سلامت گیلان به بیماران کرونایی گفت: این اورژانس پشتیبان در شرایط بحرانی می‌تواند نیاز استان را برآورده کند و به‌سرعت بیماران را تحت پوشش درمانی قرار دهد

به گزارش تیترگیلان از رشت، قاسم جان بابایی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از سالن اورژانس پشتیبان سایت دانشگاهی لاکان رشت در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمت‌رسانی مناسب حوزه سلامت گیلان به بیماران کرونایی اظهار کرد: در این مرکز، تمامی خدمات بیمارستانی ازجمله تخت بیمارستانی، مانیتورینگ، اکسیژن ساز و خدمات دارویی، مهیا است.

وی با بیان اینکه این اورژانس پشتیبان هیچ تفاوتی با بیمارستان ندارد، گفت: این اورژانس پشتیبان در شرایط بحرانی می‌تواند نیاز استان را برآورده کند و به‌سرعت بیماران را تحت پوشش درمانی قرار دهد.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در دیگر استان‌های بحران‌زده نیز تمهیدات این‌چنینی انجام‌شده است، افزود: در استان هرمزگان و بوشهر نیز این امر در حال انجام است.

جان بابایی از مردم خواست تا برای خدمات بستری نگرانی نداشته باشند و بیان کرد: ما نیز نگران نیستیم بلکه تنها دغدغه ما دوری مردم از تجمعات و تولید بیمار است که متأسفانه منجر به از دست دادن عزیزانمان می‌شود‌.

وی با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت‌ها و امکانات در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مردم استفاده خواهیم کرد، گفت: امیدواریم که مردم نیز با رعایت پروتکل‌ها و دوری از هرگونه تجمع، یاری‌رسان مدافعان سلامت و عزیزانی که صادقانه درراه خدمت‌رسانی تلاش می‌کنند، باشند.