معیشت و رفاه مردم اولویت نخست رئیس‌جمهور منتخب باشد
معیشت و رفاه مردم اولویت نخست رئیس‌جمهور منتخب باشد
خطیب جمعه آستارا اولویت نخست دولت‌ها را مسائل معیشتی و رفاهی مردم دانست و گفت: سوء‌مدیریت‌ها و ضعف در مدیران رده بالای کشوری مشکلاتی را برای مردم و کشور به ارمغان آورده است که با ظرفیت و توانی که در رئیس‌جمهور منتخب سراغ داریم امیدواریم به فضل خدا مشکلات کشور یکی پس از دیگری حل شوند

  •  گزارش تیتر گیلان از آستارا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های عبادی‌سیاسی نماز جمعه این هفته، لازمه گشایش در زندگی را داشتن تقوا دانست و  اظهار کرد: تقوا باعث نزول رحت الهی و گشایبش در امور زندگی می‌شود.

وی ضمن‌قدردانی از حضور مردم زمان شناش و بزرگ ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بیان کرد: دشمنان نظام و اسلام برای عدم‌حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی به واسطه غول‌های رسانه‌ای، شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی از چندین وقت پیش برنامه‌ریزی کرده بودند.

خطیب جمعه آستارا مشارکت مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را ۷۴  ممیز دو دهم درصد دانست و تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها لبیک گفتن به دعوت مقام معظم رهبری بوده و این نشان از زمان‌شناسی و بصیرت بالای آن‌ها دارد.

امام‌جمعه آستارا مردم ولایی و بابصیرت ایران اسلامی را برنده انتخابات دانست و بیان کرد: نتیجه حضور مردم در انتخابات، روی کار آمدن یک دولت جوان، حزب‌الهی و انقلابی بود؛ امیدواریم با این اعتمادی که مردم به آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب کردند ایشان در راستای حل مشکلات کشور گام بردارند.

حافظ‌نیا اولویت نخست دولت‌ها را مسائل معیشتی و رفاهی مردم دانست و تصریح کرد: سوء‌مدیریت‌ها و ضعف در مدیران رده بالای کشوری مشکلاتی را برای مردم و کشور به ارمغان آورده است که با ظرفیت و توانی که در رئیس‌جمهور منتخب سراغ داریم امیدواریم به فضل خدا مشکلات کشور یکی پس از دیگری حل شوند.

وی با اشاره به مشارکت ۴۸ درصدی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: وضعیت کرونایی کشور، مدیریت ضعیت دولت در هشت سال گذشته، فاصله گرفتن بسیاری از مدیران از مردم، جنگ رسانه‌ای و بی‌امان دشمن باعث شد تا مشارکت مردم در انتخابات در مقایسه با ادوار گذشته کم باشد.

خطیبب جمعه آستارا با بیان اینکه وضعیت شهر آستارا مطلوب نیست و از اعضای جدید شورای اسلامی این شهر انتظار داریم به وضعیت نامطلوب این شهر گردشگرپذیر و مرزی رسیدگی کنند، گفت: شوراها به جای ریل‌گذاری و هموارسازی مسیر پیشرفت شهری در کارهای شهردار سنگ‌اندازی می‌کنند.

انتهای پیام/