مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو مؤلفه اصلی در انتخابات پیش رو
مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو مؤلفه اصلی در انتخابات پیش رو
رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر حضور پرشور و انتخاب اصلح، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات و همچنین انتخاب آگاهانه و اصلح از بین نامزدهای انتخابات دو مؤلفه بسیار مهم در همه انتخابات ازجمله انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش تیتر گیلان، رسول فرخی میکال امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به احراز صلاحیت هفت تن از نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: با احراز صلاحیت این تعداد از نامزدهای انتخابات یکی دیگر از پرشورترین عرصه‌های سیاسی اجتماعی کشور رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه انتخابات در کشور از بزرگ‌ترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی محسوب می‌شود، افزود: جمهوری اسلامی ایران با انتخابات پی‌درپی در کشور به یکی از کشورهای دموکراتیک در جهان تبدیل‌شده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به حضور چهره‌های مطرح و فرهیخته کشور در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: گرچه شورای محترم نگهبان در احراز صلاحیت نامزدها نگاه‌های سیاسی را صرفاً ملاک قرار نداده است اما با برسی سوابق و گرایش‌ها مشاهده می‌شود از همه سلایق سیاسی در این رویداد بزرگ حضور دارند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور پرشور و انتخاب اصلح گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات و همچنین انتخاب آگاهانه و اصلح از بین نامزدهای انتخابات دو مؤلفه بسیار مهم در همه انتخابات ازجمله انتخابات ریاست جمهوری است.

فرخی با اشاره به راه‌های پرفرازونشیب پیش رو برای جمهوری اسلامی تصریح کرد: گرچه در حوزه های نظامی علمی پژوهشی وفناوری وپژشکی توفیقات خوبی حاصل شده اما وضعیت اقتصاد و معیشت، سیاست داخلی و خارجی و همچنین مبارزه با فساد و ناکارآمدی ازجمله مهم‌ترین محورهایی است که رئیس‌جمهور آینده باید به آن اهتمام بورزد و مردم نیز باید به آن توجه کافی داشته باشند.

انتهای پیام/