نقش مهم دانشگاهیان در ایجاد روشنگری و هدایت افکار عمومی در عرصه انتخاباتی پرشور
نقش مهم دانشگاهیان در ایجاد روشنگری و هدایت افکار عمومی در عرصه انتخاباتی پرشور
دکتر صادقی رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان گفت: دانشگاهیان در ایجاد روشنگری و هدایت افکار عمومی در عرصه انتخاباتی پرشور، نقش مهمی دارند.

به گزارش تیتر گیلان، دکتر صادقی رئیس دانشگاه پیام نور استان گیلان در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پیام نور استان گیلان ضمن تبریک پیروزی مردم مظلوم فلسطین گفت: هیمنه و افسانه شکست ناپذیری رژیم اشغالگر اسرائیل که سردمداران این رژیم غاصب به آن دامن زده بودند، در مقابل وحدت، همدلی و عدالتخواهی مردم مظلوم فلسطین یارای مقابله نداشت و به یکباره این ابهت پوشالی رژیم منحوس فرو ریخت. مردم مظلوم فلسطین با تأسی از قیام انقلاب اسلامی ایران، رهنمودهای مقام معظم رهبری و به برکت خون شهید قاسم سلیمانی توانستند پیروزی بزرگی در عرصه جهانی بدست آورند و محور مقاومت و عدالت خواهی جدیدی را در آن منطقه به نمایش بگذارند.
وی در ادامه با توجه به در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر گفت: انتخابات پیش رو برای ما دانشگاهیان بسیار مهم است و باید دانشگاهها با توجه به وظیفه ذاتی و مطالبه گر خود نقش مهمی را در روشنگری و هدایت افکار عمومی ایفا کند که این امر با حضور حداکثری دانشگاهیان در عرصه انتخابات محقق می گردد.

انتهای پیام/