مطالبات پرسنلی سال‌های ماضی کارکنان علوم پزشکی گیلان تسویه می شود
مطالبات پرسنلی سال‌های ماضی کارکنان علوم پزشکی گیلان تسویه می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از پرداخت مطالبات سال‌های ماضی کارکنان این دانشگاه طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش تیتر گیلان، دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه هیات رییسه دانشگاه، بر پرداخت مطالبات پرسنلی تاکید کرد و گفت: همه تلاش ما بر این است تا کارکنان دانشگاه، مطالبات به حق و قانونی خود را در موعد مقرر دریافت کنند. وی ادامه داد: به جهت خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی همه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌ویژه کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند،‌ در تلاش هستیم تا مطالبات قانونی آنان در سریعترین زمان ممکن پرداخت شود.

وی با بیان اینکه در گذشته فاصله دریافتی های پرسنلی بین ۱۲ تا ۲۴ ماه در نوسان بود، افزود: در حال حاضر تقریبا” بیشتر مطالبات پرسنلی این دانشگاه  پرداخت شده است و بزودی تمامی مطالبات سال گذشته پرسنلی پرداخت می شود.

دکتر سالاری با بیان اینکه یکی از عمده بدهی پرسنلی دانشگاه که از سال های ماضی بر جای مانده است، مربوط به تفاوت احکام پرسنلی است، خاطرنشان کرد: تمامی مطالبات مابه‌التفاوت احکام پرسنلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان که از سال های گذشته به صورت دیون مانده بود، به‌زودی تسویه و پرداخت می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه یکی دیگر از بخش‌های بدهی دانشگاه مربوط به مطالبات محرومیت از مطب پزشکان است، اظهار داشت: مطالبات محرومیت از مطب پزشکان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه نیز از دیگر بدهی های پرسنلی است که تا پایان سال ۹۹ را به‌زودی پرداخت کنیم.

دکتر سالاری با اشاره به مطالبات رسوب شده کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخش‌های مأموریت‌های پرسنلی و کارانه، خاطرنشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته منابع لازم جهت تسویه حق مأموریت‌ پرسنلی تا پایان ۱۳۹۹، تحقق‌یافته و علاوه بر آن کارانه و اضافه کار کارکنان نیز تا پایان سال ۱۳۹۹ تأمین اعتبارشده و به‌زودی پرداخت می‌شود.

وی همچنین از پرداخت بخش دیگری از مطالبات دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: مطالبات پول لباس پرسنلی از سال ۱۳۹۷ تا پایان ۱۳۹۹ و همچنین سایر مطالبات پرسنلی تا پایان سال ۱۳۹۹ از دیگر بخش‌هایی هست که منابع مکفی برای آن تأمین و به‌زودی پرداخت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پایان با تأکید بر اینکه در کنار ارائه خدمات مستمر و توسعه محور حوزه سلامت به مردم نباید از حقوق پرسنل غفلت کرد، یادآور شد: علاوه بر پیگیری‌های صورت گرفته پیشین در تلاش هستیم تا ذخیره مرخصی بهمن و اسفند بازنشستگان سال ۹۹ را نیز به‌زودی پرداخت نماییم.