ورود به گیلان ممنوع!
ورود به گیلان ممنوع!
 فرمانده انتظامی استان از تشدید برخورد پلیس با خودروهای متخلف در تعطيلات عید سعید فطر خبر داد و گفت: هدف از اجرای ممنوعیت‌های تردد، کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا است.

به گزارش تیتر گیلان، سردار “عزیزاله ملکی” امروز در جمع خبرنگاران در تشریح خبر ممنوعیت تردد در تعطیلات عید سعید فطر اظهار داشت: برابر تصمیم‌های اتخاذ شده ورود وسائط نقلیه شخصی با پلاک غیر بومی به گیلان ممنوع است و چگونگی اعمال محدودیت‌ها؛ برابر روال قبل و بر اساس نظر ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: ممنوعیت‌های تعیین شده شامل خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی و حمل کالاهای اساسی نمی‌باشد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به وضعیت نارنجی و زرد کرونایی در استان گیلان خاطرنشان کرد: تمام مجوزهای صادر شده برای سفر در تعطیلات پیش رو باطل است و رانندگانی که به ممنوعیت‌های تردد در شهرهای نارنجی و زرد توجه نکنند مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی از تشدید برخورد پلیس با خودروهای متخلف در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد و خاطرنشان کرد: منع تردد و ممنوعیت‌های ترافیکی برابر مصوبه کمیته امنیتی انتظامی وزارت کشور از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا ادامه دارد.

سردار ملکی با دعوت از شهروندان برای خودداری از حضور در تجمعات، سواحل و تفرج‌گاه‌ها در تعطیلات پیش رو افزود: ماموران پلیس برابر ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا برای جلوگیری از گسترش این بیماری با آمادگی کامل و حضور در اقصی نقاط استان با رانندگان متخلف برخورد خواهند کرد.

وی در پایان از استمرار اجرای طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۲۰۰ تا ساعت ۰۳۰۰ بامداد خبر داد و گفت: همکاری و مشارکت مردم در اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا نقش بسیار مهمی در سلامت هموطنان و کاهش تلفات ناشی از این ویروس منحوس دارد.

انتهای پیام/