تشریح جزییات تغییر تاریخ امتحانات پیام نور گیلان + جدول
تشریح جزییات تغییر تاریخ امتحانات پیام نور گیلان + جدول
رئیس دانشگاه پیام نور گیلان از تغییر تاریخ امتحانات الکترونیکی پایان‌ترم نیمسال 1400-1399 این دانشگاه خبر داد و گفت: آزمون‌های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور بدون تغییر در ترتیب برگزاری آن‌ها، در بازه زمانی اول تا 26 خردادماه برگزار می‌شود.

دکتر سعید صادقی امروز در گفت‌وگو با تیتر‌گیلان با اشاره به تداوم شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: با توجه به برگزاری آمار بالای آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور و به‌منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، امتحانات در ترم جاری، نسبت به تاریخ قبلی در تقویم آموزشی، زودتر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بسترهای چندگانه برای برگزاری آزمون دانشگاه پیام نور فراهم‌شده، افزود: به‌منظور سهولت در برگزاری آزمون‌ها، استان‌ها مجاز خواهند بود آزمون‌های پایان‌ترم را در بسترهای متعدد مورد تائید با هماهنگی اساتید برگزار کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه امکان برگزاری پیش از موعد آزمون‌ها با هماهنگی و رضایت دانشجویان فراهم‌شده، گفت: اساتید می‌توانند جهت کاهش بار ترافیکی در صورت هماهنگی و اطلاع‌رسانی کامل با دانشجویان، آزمون‌ها را در نوبت‌ها و زمان‌های هماهنگ شده دیگر، پیش‌ازتاریخ آزمون برگزار کنند.

صادقی با اشاره به سایر شیوه‌های ارزشیابی بیان کرد: آزمون‌ها صرفاً باید از منابع درسی مصوب اعلام‌شده دانشگاه باشد، اظهار داشت: استفاده از سایر شیوه‌های ارزشیابی برای دروس (گروه  درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذی‌ربط و تائید رئیس استان مجاز است.

به گفته وی، شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم‌های گذشته درنهایت دقت، سلامت، نظم و آرامش برگزار خواهد شد و در این خصوص تمهیداتی در قالب دستورالعمل به استان‌ها در حال ارسال است.

انتهای پیام/