اهدای مهر به زندانیان این‌بار با حضور بسیج حقوق‌دانان گیلان
اهدای مهر به زندانیان این‌بار با حضور بسیج حقوق‌دانان گیلان
بسیج حقوقدانان در زندان مرکزی رشت حاضر و علاوه بر ارائه خدمات حقوقی به زندانیان، کارت هدیه و بسته های معیشتی به خانواد های نیازمند زندانیان اهدا کردند.

به گزارش تیتر گیلان، وکلای بسج حقوقدانان با حضور در زندان مرکزی رشت به بیش از ۳۰۰ نفر از مددجویان مشاوره حقوقی ارائه دادند.

محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان در معیت محمدی مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ، سرهنگ پاسدار کوثری جانشین سپاه قدس گیلان و هیات همراه نیز با حضور در زندان مرکزی ضمن دیدار با زندانیان به خانواده های نیازمند مددجویان بسته های معیشتی و کارت هدیه اهدا کردند.

محمدی اصل مدیر کل زندانهای گیلان ضمن تشکر از حضور همیشگی بسیج در زندانها و همچنین تعامل دوسویه ابراز خرسندی کرد و گفت : بسیج و بسیجی همیشه آماده به خدمت هستند و نقش بی بدیل آنان در تمامی لحظه های حساس ایران اسلامی درخشان بوده و یکی از بارزترین نقش های این قشر بی ادعا را می توان حضور جهادی در همه عرصه ها دانست که به ما درس ایثار و معرفت را می اموزد.

شایان ذکر است در ادامه ، مراسم انس با قرآن در سالن قرآنی زندان مرکزی رشت با شرکت برخی از قاریان استانی و کشوری با حضور رییس اداره اوقاف شهرستان رشت ، مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه قدس، جانشین سپاه قدس گیلان برگزار شد.

انتهای پیام/