هدف از شکل‌گیری انتفاضه جدید نابودی رژیم صهیونیستی است
هدف از شکل‌گیری انتفاضه جدید نابودی رژیم صهیونیستی است
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به نقش تأثیرگذار روز قدس در گسترش فرهنگ مقاومت در سرتاسر عالم گیتی گفت: انتفاضه جدید در فلسطین در حال شکل‌گیری بوده و هدفش نابودی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش تیتر گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی در مراسم رزمایش سراسری مواسات و توزیع ۴۳ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان در استادیوم ورزشی شهید عضدی رشت با بیان اینکه سردار سلیمانی بزرگ‌ترین حامی و مدافع قدس بوده است، اظهار کرد: مدافعان حرم و سردار سلیمانی در راستای حرکت مقاومت و حمایت از قدس جان خود را فدای اسلام و دین کرده و این مسیر ادامه‌دار است.

وی روز قدس را نماد بزرگ مقاومت در کل جهان اسلام دانست و گفت: شعار آزادی‌خواهی روز قدس متعلق به همه ملت‌ها از آمریکای لاتین تا آمریکا و اروپا بوده و تا نابودی رژیم صهیونیستی این راه ادامه خواهد یافت‌.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به نقش تأثیرگذار روز قدس در گسترش فرهنگ مقاومت در سرتاسر عالم گیتی افزود: اعتراض مردم کشورهای اروپایی برگرفته از روز قدس است، زیرا همه جوانان جهان به این نتیجه رسیدند که برابر با استکبار باید ایستادگی کنند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه نابودی رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین هدف در روز قدس است، تصریح کرد: انتفاضه جدید در فلسطین در حال شکل‌گیری بوده و اگر انتفاضه جدید رخ بگیرد به سراسر جهان منتقل می‌شود و هدف از این کار خروج آمریکا از غرب آسیا و نابودی رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/