روز قدس پاسداشت خون به ناحق ریخته شده شهدا مقاومت است
روز قدس پاسداشت خون به ناحق ریخته شده شهدا مقاومت است
فرمانده سپاه قدس گیلان یوم الله بزرگ قدس را تدبیر رهبر کبیر انقلاب در جهانی‌سازی قدس دانست و گفت: امروز گفتمان مقاومت که از تشعشعات اندیشه امام خمینی (ره) و راهبری رهبر معظم انقلاب است در بین کشورهای منطقه در حال گسترش است.

به گزارش تیتر گیلان، سردار محمد عبدالله پور  در مراسم رزمایش سراسری مواسات و توزیع ۴۴ هزار بسته معیشتی در ماه رمضان در استادیوم ورزشی شهید عضدی رشت با بیان اینکه در یک‌ سال گذشته مردم با سختی بسیار در حال گذراندن زندگی خود هستند، اظهار کرد: با شروع شیوع کرونا در کشور افراد بسیاری شغل خود را از دست و خانواده‌های مختلفی پدر، مادر و یا فرزندان خود را از دست داده و با سختی بسیاری در حال گذراندن زندگی خود هستند.

وی با قدردانی از زحمات خیرین و مردم در برپایی باشکوه رزمایش مواسات در گیلان گفت: با فرمان مقام معظم رهبری در خصوص آغاز رزمایش مواسات در کشور مردم گیلان فداکارانه پای‌کار آمده و در این مدت ۳۳۶ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان گیلانی توزیع‌شده و در ماه رمضان هم ۴۴ هزار بسته دیگر توزیع می‌شود‌.

فرمانده سپاه قدس گیلان همچنین یوم‌الله بزرگ قدس را تدبیر رهبر کبیر انقلاب در جهانی‌سازی قدس دانست و بیان کرد: یوم‌الله بزرگ قدس، به‌عنوان ابتکار رهبرکبیرانقلاب در جهانی‌سازی آرمان آزادسازی قدس، روز تقویت فرهنگ مبارزه با صهیونیسم جهانی، تجلی وجدت ملی و فرصتی برای نشان دادن عزم راسخ مسلمانان در حمایت از فلسطین و دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی است.

عبدالله پور، با تأکید بر اینکه روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدا مقاومت است، تصریح کرد: روز قدس، پاسداشت خون به ناحق ریخته شهدایی است که در راه مقاومت ریخته شد، تا پیام آزادی قدس را به همه اعصار و قرون و نسل‌ها رسانده و از این طریق نشان دهد که استکبار جهانی هرگز تعبیر رویا‌های خود را نخواهند دید و جبهه مقاومت در برابر آن‌ها خواهند ایستاد‌.

وی با بیان اینکه امروزه گفتمان مقاومت در بین کشورهای منطقه در حال گسترش است، گفت: امروز گفتمان مقاومت که از تشعشعات اندیشه امام خمینی (ره) و راهبری رهبر معظم انقلاب است با تقدیم شهدای قهرمانی هم‌چون حاج قاسم سلیمانی ابومهدی مهندس و سردار حق‌بین بیشتر از همیشه در بین کشور‌های منطقه پذیرفته‌شده و شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» شعار همیشگی آزادگان جهان بوده است.

انتهای پیام/