دکتر سالاری با رئیس هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی وزارت بهداشت دیدار و رایزنی کرد
دکتر سالاری با رئیس هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی وزارت بهداشت دیدار و رایزنی کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت تأمین بخش دیگری از تجهیزات سرمایه‌ای و تصویربرداری پزشکی نوین با مهندس صفوی، رئیس هیئت‌امنای ارزی وزارت بهداشت دیدار و رایزنی کرد.

به گزارش تیتر گیلان،دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز با مهندس سید حسین صفوی، رئیس هیئت‌امنای صرفه‌جویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفت‌وگو کرد.

دکتر سالاری در این دیدار ضمن تقدیر از متولیان هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی به جهت تأمین تجهیزات تخصصی تشخیصی و درمانی استان‌های کم برخوردار به‌ویژه گیلان، اقدامات این بخش را در دوران بحران کرونا قابل‌توجه و مثمر ثمر دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به حمایت‌های هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی در تأمین کالاهای سرمایه‌ای ازجمله CT اسکن به گیلان، افزود: تأمین و خرید دستگاه‌های تشخیصی نظیر CT اسکن، رادیولوژی، آنژیوگرافی و سایر تجهیزات تصویربرداری برای گیلان بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز مبرم بیماران و کادر درمان را تا حد قابل‌توجهی رفع کرده است.

وی با اشاره به اینکه همچنان استان گیلان در جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر نیازمند حمایت‌های هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی است، گفت: گیلان با توجه به اینکه نسبت به سایر استان‌های کشور از عقب‌ماندگی‌های عدیده در حوزه بهداشت و درمان روبرو است می‌طلبد اولویت تأمین دستگاه‌های تشخیصی، سرمایه‌ای .و همچنین تصویربرداری در اولویت تأمین و تخصیص قرار بگیرد.