آغاز توزیع گوشت نذری میان کانون‌های مساجد گیلان
آغاز توزیع گوشت نذری میان کانون‌های مساجد گیلان
مدير ستاد کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد گيلان از توزيع اولين مرحله گوشت گرم نذري در سال جديد بين کانون‌هاي مساجد گيلان خبر داد.

به گزارش تیتر گیلان،چهارمین مرحله از توزیع گوشت گرم موسسه حضرت خدیجه(س) بین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان آغاز شده است.

حجت‌الاسلام رضوانی نژاد مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری استان گیلان  صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در قالب این طرح و در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌‌های مؤمنانه و طرح مواسات برای خانواده‌های نیازمند، چهارمین  مرحله توزیع  بسته‌های گوشت گرم  با همکاری موسسه حضرت خدیجه(س) و برنامه سمت خدا، در قالب هزار و ۲۰۰ بسته، به وزن  تقریبی ۲ تن انجام می‌شود.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری گیلان  در ادامه گفت: این اولین مرحله در سال جدید است که با شناسایی خانواده‌های نیازمند توسط  کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، این بسته‌ها در میان خانواده‌های هدف توزیع خواهد شد.

گفتنی است؛ این طرح در چارچوب طرح ملی راهکار از سوی ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برنامه‌ریزی‌شده و در سال گذشته نیز سه هزار و شش‌صد بسته به وزن تقریبی ۵ تن در ۳ مرحله  به همت کانون‌های فرهنگی هنری استان در بین نیازمندان شناسایی‌شده توزیع‌شده است.

انتهای پیام/