مسافران خروج از استان را به ساعات پایانی موکول نکنند
مسافران خروج از استان را به ساعات پایانی موکول نکنند
رئیس پلیس‌راه گیلان با تأکید بر روان بودن ترافیک در محورهای مواصلاتی و ارتباطی گیلان گفت: بر اساس مشاهدات و دوربین‌های پلیس‌راه در برخی از ساعات ترافیک در محور رشت به قزوین در محدوده رودبار و سراوان به امامزاده هاشم باند شمال به جنوب پرحجم و روان بوده است.

به گزارش تیتر گیلان، جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به خروج مسافران از گیلان اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به‌روزهای پایانی تعطیلات نوروزی خروج مسافران از محورهای مواصلاتی گیلان آغاز و این روند ادامه‌دار است.

وی با تأکید بر روان بودن ترافیک در محورهای مواصلاتی و ارتباطی گیلان افزود: بر اساس مشاهدات و دوربین‌های پلیس‌راه در برخی از ساعات ترافیک در محور رشت به قزوین در محدوده رودبار و سراوان به امامزاده هاشم باند شمال به جنوب پرحجم و روان بوده است.

رئیس پلیس‌راه گیلان با درخواست از مسافران در خصوص مدیریت زمان خروج از این استان بیان کرد: آخرین روز تعطیلات با روز طبیعت مصادف شده و در صورت عدم مدیریت صحیح ترافیک سنگین در محدوده شهر رودبار و سراوان ایجاد می‌شود، لذا از تمامی مسافران درخواست دارم خروج خود از استان را به ساعات پایانی جمعه موکول نکنند.

صفاری از حضور مأموران پلیس‌راه در مسیرهای منتهی به تفرجگاه‌های استان خبر داد و تصریح کرد: با تمهیدات انجام‌شده پلیس‌راه در تمامی محورهای گیلان که به تفرجگاه‌ها ختم می‌شوند، حضورداشته و با رفتارهای پرخطر و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی قاطعانه برخورد می‌شود.

انتهای پیام/