افزایش قابل‌توجه خروج خودرو از گیلان طی روز گذشته
افزایش قابل‌توجه خروج خودرو از گیلان طی روز گذشته
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با اشاره به افزایش خروج خودرو از گیلان گفت: روز گذشته ۷۰ هزار و ۹۲ خودرو وارد استان و ۸۶ هزار و ۲۸۸ خودرو از استان خارج‌شده‌اند.

فریبرز مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر گیلان با اشاره به اشاره به آخرین وضعیت ورود خودرو به استان گیلان از ۲۳ اسفند تاکنون اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار دریافتی از ۴۲ دستگاه تردد شمار گیلان ۷۹۳ هزار و ۶۱۰ خودرو وارد استان شده است.

وی با اشاره به شمار خودروهای خروجی از گیلان نیز طی طرح نوروزی امسال افزود: ۶۶۳ هزار و ۲۰۴ خودرو از سه محور جنوب، شرق و غرب استان خارج‌شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با اشاره به میزان ورود و خروج خودرو در روز گذشته در گیلان بیان کرد: روز گذشته ۷۰ هزار و ۹۲ خودرو وارد استان و ۸۶ هزار و ۲۸۸ خودرو از استان خارج‌شده‌اند.

مرادی با بیان اینکه بیشترین میزان ورودی از طریق محور آزادراه قزوین – رشت با میزان تردد ۳۳۱ هزار و ۲۷۶ خودرو بوده، گفت: پس‌ازاین محور، محور رامسر– چابکسر با میزان تردد ۲۳۷ هزار و ۴۵۲ وسیله نقلیه بیشترین تردد را در ورود خودرو به گیلان داشته است.

وی همچنین بیشترین میزان خروجی خودرو از گیلان را محور چابکسر – رامسر برشمرد و بیان کرد: ۲۳۳ هزار و ۶۶۳ خودرو از این محور خارج‌شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی امسال ساعت اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ بوده، افزود: متوسط سرعت وسایل نقلیه در ساعت اوج ۶۹ کیلومتر در ساعت بوده است.

انتهای پیام/