قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان باشیم/ مردم به پروتکل‌های بهداشتی عمل کنند
قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان باشیم/ مردم به پروتکل‌های بهداشتی عمل کنند
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمان، گفت: از مردم محترم به‌ویژه گیلانیان می‌خواهم به دستورات و پروتکل‌های وزارت بهداشت گوش دهند و به آن‌ها عمل کنند.

آیت‌الله سید علی حسینی اشکوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تیتر گیلان با اشاره به سالگشت شیوع ویروس کرونا در گیلان و تقدیر از زحمات بی‌شائبه کادر بهداشت و درمان، اظهار کرد: چرخه زندگی، چرخه آزمون و امتحان است و در این چرخه گاها حوادثی پیش می‌آید که انسان را در معرض امتحان قرار می‌دهد.

وی شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران را عام البلایا برشمرد و افزود: گسترش شیوع کرونا در جهان به‌ویژه ایران یکی از بزرگ‌ترین بلیه به شمار می‌رود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از کادر بهداشت و درمان در مقابله و مدیریت بیماری کرونا، گفت: کادر بهداشت و درمان در مقابله با بیماری کرونا بسیار خوش درخشید و وظیفه امداد و انسانی خود را به نحو احسنت انجام داد.

آیت‌الله اشکوری با اشاره به حضور کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: کادر بهداشت و درمان طی یک سال اخیر در مقابله با کرونا از هیچ‌گونه مجاهدتی دریغ نورزید و شهدایی را تقدیم راه نجات مردم کرد.

وی با تأکید بر اینکه باید قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان بود، افزود: همه ملت باید قدردان زحمات کادر بهداشت و درمان، شهدای خدمت عرصه سلامت و خانواده‌های آن‌ها باشند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شمار بالای شهدای خدمت در گیلان، گفت: شهدای سلامت ما در برابر کرونا و به جهت نجات جان هم نوعان خود مظلومانه به شهادت رسیدند.

آیت‌الله اشکوری، بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جدی گرفتن شیوه‌نامه‌ها تأکید کرد و افزود: از مردم محترم به‌ویژه گیلانیان می‌خواهم به دستورات و پروتکل‌های وزارت بهداشت گوش دهند و به آن‌ها عمل کنند.

وی هشدارهای وزارت بهداشت و اعمال محدودیت‌ها در جامعه را تماماً به نفع مردم دانست و گفت: اگر وزارت بهداشت مضایقی را برای ما ایجاد می‌کنند برای حفظ و صیانت ما و کاهش وارد آمدن آسیب از این بلیه است و ما باید ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدردان مدافعان سلامت باشیم.

انتهای پیام/