دستگاه قضا رحمی با افراد نامدار متخلف ندارد
دستگاه قضا رحمی با افراد نامدار متخلف ندارد
رسیدگی قضایی به مشکلات قطب صنایع ابریشم ایران، رسیدگی قضایی به مشکلات چای‌کاران، رسیدگی قضایی به موضوع ساحل خواری و همچنین رسیدگی قضایی به مشکلات پارک نمونه گردشگری از مهم ترین مشکلات گیلان بود که به دید رئیس دستگاه قضا رسید.

به گزارش تیتر گیلان، آیت‌الله رئیسی در جریان سفر به استان گیلان از نمایشگاه مسائل اولویت‌دار استان گیلان بازدید کرد.

رسیدگی قضایی به مشکلات قطب صنایع ابریشم ایران، رسیدگی قضایی به مشکلات چای‌کاران، رسیدگی قضایی به موضوع ساحل خواری و همچنین رسیدگی قضایی به مشکلات پارک نمونه گردشگری که اکنون محل دفن زباله شده است، ازجمله مسائل اولویت‌داری بودند که مشکلات آن‌ها در این نمایشگاه در معرض مشاهده رئیس دستگاه قضا قرار گرفت.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در جریان بازدید از این نمایشگاه اظهار کرد: هر سازمان و دستگاهی اگر تخلفی داشته باشد و خلاف قانونی انجام دهد باید قاطعانه و به‌صورت مضاعف با آن برخورد شود.

به گفته رئیس قوه قضاییه، در برخورد با تخلفات به‌ویژه تخلفاتی که از ناحیه افراد نامدار سر می‌زند، هیچ رحمی نباید داشت و باید به‌شدت با آن مقابله کرد چراکه اگر این افراد در جامعه تخلف کنند، تخلف در جامعه باب می‌شود.

وی با اشاره به برخی سندسازی‌ها در جریان ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: «سندسازی» و فرار از قانون، یک جرم جدید است و اگر فرد متخلف در این زمینه مسئول هم باشد، باید به‌شدت و به‌صورت مضاعف با وی برخورد شود تا مردم ببینند که در برخورد با افراد متخلف، تفاوتی برای دستگاه قضا وجود ندارد.

انتهای پیام/