کشف ۱۴۳ فقره سرقت در شفت
کشف ۱۴۳ فقره سرقت در شفت
فرمانده انتظامی شفت از کشف 143 فقره سرقت و دستگيري 86 سارق در 3 ماهه گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش تیتر گیلان، سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” در گفت‌وگویی اختصاصی به تشریح اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان شفت و کشفیات مربوطه در ۳ ماهه گذشته پرداخت.
وی مبارزه با موادمخدر و برخورد با قاچاقچیان در سریع‌ترین زمان ممکن را جزو مهمترین ماموریت‌های پلیس برشمرد و بیان داشت: در این مدت ۴ کیلو و ۱۲۴ گرم انواع موادمخدر کشف، ۲۴ فروشنده مواد دستگیر و ۸۹ معتاد متجاهر جمع‌آوری شده است.
این مقام انتظامی به کشف ۱۴۳ فقره سرقت و دستگیری ۸۶ سارق اشاره کرد و ادامه داد: سارقان دستگیر شده با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ شعبانی اضافه کرد: در ۳ ماهه گذشته ۲۰ تن چوب جنگلی قاچاق و هزار و ۴۰۰ عدد مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان شفت کشف شده است.
وی با تاکید بر نظارت پلیس بر اصناف سطح شهرستان شفت گفت: در این مدت، ۲۱ واحد متخلف پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت در پایان خاطرنشان کرد: برابر هماهنگی‌های به‌ عمل آمده با مرجع قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان، ۹۵ دستگاه موتورسیکلت و ۲۳۳ دستگاه خودرو به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات، رانندگی بدون گواهینامه، عدم استفاده از کلاه‌ایمنی، بی‌نظمی در عبور و مرور، تخلفات حادثه‌ساز، حمل کالای قاچاق و مواد‌مخدر و جابجایی اموال سرقتی توقیف شدند.

انتهای پیام/