پایداری تمامی شبکه های توزیع برق گیلان
پایداری تمامی شبکه های توزیع برق گیلان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از پایداری تمامی شبکه های استان گیلان با وجود بارش برف و وزش باد شدید خبر داد.

محمد اسماعیل هنرمند امشب در گفت وگو با خبرنگار تیتر با اشاره به پایداری شبکه توزیع برق، اظهار کرد: از ابتدای سالجاری با برنامه ریزی لازم پایداری شبکه های توزیع برق گیلان به بالاترین حد ممکن رسیده تا در زمان وقوع بحران ها بر خلاف سالیان گذشته کمترین ناپایداری برای مشترکین محترم حادث شود.

وی با اشاره به اجرای طرح بزرگ در راستای حفظ و ارتقای شبکه توزیع برق افزود: دو طرح بزرگ توزیع برق گیلان شامل طرح جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار و طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط بود که با همت و تلاش مجموعه همکاران در سطح استان اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با برشمردن دیگر اقدامات در جهت پایداری شبکه توزیع برق، گفت: اصلاح و بهسازی پایه ها ( تیرهای برق) ، تعدیل ولتاژ مناطق پر حادثه، تجهیز امورها و ادارات تابعه بهمراه اکیپ های عملیاتی از جمله اقدامات دیگر این شرکت برای مقابله با بحران های احتمالی بوده است.

هنرمند از آمادگی کامل شرکت توزیع برق به جهت پایدار نگه داشتن برق استان در بحران های پیشرو خبر داد و افزود: در حال حاضر ۱۸۰ اکیپ عملیاتی شبکه توزیع ور سراسر استان در حالت آماده باش هستند تا شبکه توزیع برق را پایدار نگه دارند.

وی با اشاره به چندین مورد خاموشی برق در گیلان بر اثر شدت بارشهای باران و برف به ویژه در ارتفاعات، خاطرنشان کرد: طی دو روز اخیر خاموشی های موردی در چند نقطه از استان اتفاق افتاد که با اعزام و اقدام سریع پرسنل پر تلاش این شرکت مشکل مرتفع شد و تمامی شبکه های توزیع برق استان گیلان پایدار هستند و مشترکین از نعمت روشنایی برق بهره مندند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با بیان اینکه خادمان شما در شرکت تمام تلاش خود را در راستای حرکت به سوی پاسخگویی هرچه بیشتر به مشترکین انجام خواهند داد، تصریح کرد: راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق استفاده از اپلیکیشن برق من بوده و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت یا کافه بازار دانلود و از خدمات آن استفاده کنند.

انتهای پیام/