جریمه بالغ‌بر ۱۴ هزار خودرو و پلمپ ۳۸ واحد صنفی طی ۲ روز پایانی آذر
جریمه بالغ‌بر ۱۴ هزار خودرو و پلمپ ۳۸ واحد صنفی طی ۲ روز پایانی آذر
سخنگوی نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اعمال محدودیت‌های شدید ترافیک و صنفی در دو روز پایانی آذرماه گفت: طی این تاریخ ۱۴ هزار و ۴۰۰ خودرو شخصی و ۳۸ واحد صنفی به سبب عدم رعایت پروتکل‌های جریمه و پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری تیتر گیلان، سرهنگ مجید رسول‌زاده امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اعمال محدودیت‌های شدید طی دو روز گذشته در گیلان اظهار کرد: طی دو روز ۲۹ و ۳۰ آذر محدودیت‌های ترافیکی شدیدی در گیلان به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال شد.

وی با اشاره به جزئیات محدودیت‌های ترافیکی و صنفی به جهت کنترل شیوع کرونا در شهرهای گیلان افزود: این محدودیت‌ها برای خودروها از ساعت ۲۰ و برای صنوف از ساعت ۱۸ اعمال‌شده بود.

سخنگوی نیروی انتظامی گیلان با اشاره به جریمه خودروهای سواری طی دو روز پایان آذرماه گفت: طی دو روز ۲۹ و ۳۰ آذرماه ۱۴ هزار و ۴۰۰ خودرو به سبب تردد در ساعات ممنوعیت جریمه شدند.

رسول‌زاده همچنین از نظارت ۱۰۸ اکیپ نظارتی به جهت اعمال محدودیت‌های بهداشتی در صنوف استان خبر داد و افزود: توسط این تیم‌ها ۹۳۴ واحد بازدید و ۳۸ واحد از آن‌ها نیز پلمپ شدند.

سخنگوی نیروی انتظامی گیلان همچنین از رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، رانندگان و صاحبان صنوف طی دو روز پایانی آذرماه به‌منظور پیشگیری از ویروس کرونا تقدیر کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸