عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت گیلان میراث مدیران گذشته است
عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت گیلان میراث مدیران گذشته است
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت: عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت گیلان میراث مدیران گذشته است.

به گزارش تیتر گیلان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان شامگاه امروز پنجاهمین نشست استانی ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کووید۱۹ در گیلان با اشاره به ضعف عدیده گیلان در زیرساخت‌های بهداشت و درمان اظهار کرد: عقب‌ماندگی‌های حوزه سلامت گیلان میراث مدیران درگذشته بوده که تنها مدیران تزئینی در استان بودند.

جان احمد آقایی با بیان اینکه دکتر سالاری و تیم مدیریتی وی میراث دار کم‌کاری مدیران درگذشته بوده‌اند، افزود: گیلان با مدد الهی و همراهی در سایه مدیریت استاندار پرتلاش علیرغم فقر منابعی که در استان وجود دارد در مدیرت بیماری کرونا موفق عمل کرده است.

وی بر لزوم مساعدت و کمک به حوزه سلامت گیلان از منابع ملی تأکید کرد و گفت: انتظار داریم در سطح ملی کمک ویژه‌ای به استان در جهت کمبود زیرساخت‌ها بشود تا با دستان پرتوان تلاش گران حوزه سلامت شاهد رشد شاخص‌های سلامت باشیم.

معاون رئیس‌کل دادگستری گیلان با تقدیر از حسن عملکرد و اقدامات قابل‌توجه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان کرد: اگر سالاری و تیم عملیاتی و جهادی وی نبودند، مشکلات موجود در زیرساخت‌ها مانع از پیشرفت امور می‌شد و وضعیت شیوع کرونا در گیلان به‌مراتب بیشتر می‌شد.

گفتنی است در ادامه این نشست فرماندار رشت به‌صورت حضوری و فرمانداران لنگرود، بندرانزلی و تالش به‌صورت ویدیو کنفرانس آخرین اقدامات ستاد شهرستانی خود را تشریع کردند.

انتهای پیام/