تقدیر ستاد ملی مبارزه با کرونا از عملکرد فرمانده سپاه قدس گیلان
تقدیر ستاد ملی مبارزه با کرونا از عملکرد فرمانده سپاه قدس گیلان
مدیران وزارت بهداشت از عملکرد درخشان و مؤثر سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان در جریان مبارزه با شیوع ویروس کرونا در استان و نتایج این اقدامات در مدیریت مناسب‌تر کرونا در گیلان به نسبت سایر استان‌ها تقدیر کردند.

به گزارش تیتر گیلان، مدیران وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای از عملکرد سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان در همکاری مؤثر وی با مسؤولان استانی در جریان مبارزه با شیوع ویروس کرونا در استان و نتایج این اقدامات در مدیریت مناسب‌تر کرونا در گیلان به نسبت سایر استان‌ها تقدیر کردند.

یکی از دلایل تقدیر از سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان، عملکرد مطلوب وی در ساماندهی مناسب بسیجیان، کادر درمانی و بهداشتی جهت اجرای مثمر ثمر طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا، طرح مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه و همچنین طرح غربالگری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گیلان است.

ازجمله اقدامات سپاه قدس گیلان برای مبارزه و ریشه‌کنی ویروس کرونا، خدمات‌رسانی بسیجیان و پاسداران در بیمارستان‌های رازی، رسول اکرم (ص) و قائم (عج) و همکاری در اجرای غسل، کفن و تدفین اموات کرونایی است.

از دیگر اقدامات چشم‌گیر سپاه قدس گیلان اجرای صحیح طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باهدف مدیریت و کنترل اپیدمی کرونا مبتنی بر برنامه «هر خانه؛ یک پایگاه سلامت» است که شش هزار و ۷۷۰ نفر از داوطلبین بسیجی در آن مشارکت کرده‌اند و تاکنون این طرح در گیلان ۶۶ درصد پیشرفت داشته است.

اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا، طرح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به اذعان مدیران وزارت بهداشت، پیشرفت خوبی داشته و به‌عنوان الگوی موفق در اجرا برای سایر استان‌ها معرفی‌شده است.

همچنین گندزدایی معابر و اماکن پرتردد، تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی موردنیاز مردم در ایام شیوع گسترده ویروس کرونا و رساندن آن‌ها به نیازمندان و حاشیه‌نشینان از دیگر اقدامات سپاه قدس گیلان در ماه‌های اخیر بوده است.

گفتنی است روز گذشته سردار رمضان شریف مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در تماس تلفنی در نشست خبری فرماندهی سپاه قدس گیلان خطاب به خبرنگاران از عملکرد سردار محمد عبدالله پور تجلیل و از سپاه قدس گیلان به‌عنوان موفق‌ترین سپاه استانی در حوزه عملکردی مبارزه با کرونا یاد کرد.

انتهای پیام/