اجرایی شدن طرح ناظران سلامت با بیش از ۲۰۰ تیم کارشناسی در استان گیلان
اجرایی شدن طرح ناظران سلامت با بیش از ۲۰۰ تیم کارشناسی در استان گیلان
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان با اشاره به آغاز طرح ناظران کرونا در کشور گفت: این طرح توسط ۲۰۰ تیم دونفره درمجموع ۴۰۰ نفر شروع به کارکرده و کارشناسان بهداشت و محیط جمعیت هلال‌احمر با مراجعه به اصناف و مغازه‌ها رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به آنان آموزش می‌دهند.

سیاوش غلامی امروز در گفت و گو با خبرنگار  تیتر در رشت با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر از اوایل شیوع کرونا در کشور اقدامات بسیار خوبی را راستای کنترل این ویروس انجام داده است، اظهار کرد: جوانان جمعیت هلال‌احمر استان از نخستین روزهای شیوع کرونا شروع به تولید ماسک و مواد بهداشتی کرده و در طرح غربالگری با حضور مؤثر خود به کنترل موج اول کمک کردند.

وی با اشاره به آغاز طرح ناظران کرونا در کشور گفت: این طرح هم‌زمان در سراسر کشور و از تاریخ پنج آذر آغاز و کارشناسان جمعیت هلال‌احمر به‌صورت چهره به چهره رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را به مردم آموزش می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان با بیان اینکه طرح ناظران سلامت در ۱۶ شهرستان گیلان در حال اجرا است، تصریح کرد: این طرح توسط ۲۰۰ تیم دونفره درمجموع ۴۰۰ نفر شروع به کارکرده و کارشناسان بهداشت و محیط جمعیت هلال‌احمر با مراجعه به اصناف و مغازه‌ها رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به آنان آموزش می‌دهند.

غلامی با تأکید بر بازدید شبانه‌روزی کارشناسان هلال‌احمر از واحدهای صنفی استان گیلان بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف این طرح قطع زنجیره انتقال کرونا بوده و تاکنون از ۱۵ هزار واحد صنفی در سراسر استان گیلان بازدید به‌عمل‌آمده است.

انتهای پیام/