اهدای خون ۹۰ هلال احمری به نیازمندان
اهدای خون ۹۰ هلال احمری به نیازمندان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: بیش از ۹۰ عضو داوطلب و کارکنان جمعیت هلال احمر استان در طرح قرار مهربانی "اهدای خون" مشارکت کردند.

 

به گزارش تیتر، مهندس سیاوش غلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: بیش از ۹۰ عضو داوطلب و کارکنان جمعیت هلال احمر استان در طرح قرار مهربانی “اهدای خون” مشارکت کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به اهداف بشردوستانه هلال احمر بیان کرد: در راستای اهداف بشردوستانه و کمک به بیماران، ۹۲ نفر از اعضای داوطلب و کارکنان سراسر شعب استان گیلان نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

سیاوش غلامی ضمن اشاره به اهدای خون مستمر از سوی کارکنان و اعضای داوطلب هلال احمر گیلان افزود: در ماه گذشته کارکنان و اعضای داوطلب، ۱۸ هزار و ۶۰۰ سی سی خون، جهت مشارکت در این امر خیرخواهانه و کمک به روند بهبود بیماران اهداء کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به مشارکت کارکنان و اعضای جوان بشردوست سراسر استان در این طرح خدا پسندانه خاطرنشان کرد: قرار مهربانی طرحی است برای کمک به افراد نیازمند خون و بیمار که افراد داوطلب می توانند با اهدای خون در این امر انساندوستانه شرکت کنند.

انتهای پیام/