تحقق اهداف «طرح شهید سلیمانی» درگرو عشق و خدمت به خلق‌الله است
تحقق اهداف «طرح شهید سلیمانی» درگرو عشق و خدمت به خلق‌الله است
دکتر سالاری تحقق تمامی مفاد طرح بزرگ شهید سلیمانی را درگرو همکاری همه جانبه و تلاش مجدانه دانست و افزود: راهبرد اساسی و اصلی ما برای موفقیت در طرح شهید سلیمانی عاشقانه کار کردن و تنها برای جلب رضایت خدا و خدمت خالصانه به مردم ممکن می‌شود.

به گزارش تیتر از رشت، دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست مشترک با فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن تشکر از زحمات سپاه در نواحی گیلان از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون، اظهار کرد: سپاه و بسیج به‌صورت میدانی در کنترل شیوع کرونا نظیر گندزدایی، توزیع اقلام بهداشتی و طرح غربالگری بیماران با مدافعان سلامت مشارکت فعالانه داشتند و گاها مشاهده می‌شد که برخی از بسیجیان در عمل دغدغه‌شان بیش از ما بود.
وی با اشاره به نقش پررنگ سپاه در تمامی بحران‌های انقلاب و کشور، افزود: حضور سپاه و بسیج در کنار کادر سلامت به ما در بخش سلامت دلگرمی می‌دهد و موجب می‌شود آحاد جامعه نیز کمک‌کار دانشگاه باشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان گیلان با بیان اینکه نیازمند تداوم همراهی‌های ایجادشده لشکر عظیم بسیج و سپاه به‌صورت مستمر هستیم، گفت: حمیت و هم‌دلی ایجادشده در طرح شهید سلیمانی نباید تهاجمی و موقتی باشد بلکه باید علاوه بر ستاد تا سطح خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های مقاومت بسیج مستمراً دنبال شود.
دکتر سالاری تحقق تمامی مفاد طرح بزرگ شهید سلیمانی را درگرو همکاری همه جانبه و تلاش مجدانه دانست و افزود: راهبرد اساسی واصلی ما برای موفقیت در طرح شهید سلیمانی عاشقانه کار کردن و تنها برای جلب رضایت خدا و خدمت خالصانه به مردم ممکن می‌شود.
وی با اشاره به ظرفیت بی‌نظیر خیران در جهت تأمین بخش عمده‌ای از طرح مردم پایه شهید سلیمانی، گفت: خیرین علاوه بر خرید تجهیزات حدود ۳۰ میلیارد تومان به حوزه سلامت گیلان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون کمک کرده‌اند و همچنان نیز آمادگی دارند تا کمک‌های نوع‌دوستانه خود را استمرار ببخشند.

انتهای پیام/