سپاه و بسیج تا کنترل کامل ویروس کرونا در خدمت مردم است
سپاه و بسیج تا کنترل کامل ویروس کرونا در خدمت مردم است
فرمانده سپاه قدس گیلان در تشریح طرح شهید قاسم سلیمانی، گفت: سپاه و بسیج تا کنترل کامل ویروس کرونا در خدمت مردم و کادر سلامت است.

به گزارش تیتر از رشت، سردار محمد عبدالله پور امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش اثربخش مردم در بحران‌ها، اظهار کرد: تاریخ نشان داده هر جا که مردم پای‌کار باشند در آن حوادث موفق بوده‌ایم و اکنون نیز در بحران کرونا موفقیت و غلبه بر ویروس کرونا تنها با کمک مردم ممکن است.

وی با بیان اینکه شیوع افسارگسیخته ویروس کرونا بدون حضور مردم غیرممکن است، افزود: کووید ۱۹ بدون دخالت مردم به هیچ‌وجه قابل‌حل نیست و به گفته رهبر معظم انقلاب باید از طریق اقناع‌سازی مردم در این بحران پیروز شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی همه‌جانبه نهاد مردم پایه سپاه برای کنترل ویروس کرونا در استان خبر داد و گفت: این نهاد مردم پایه در تمامی صنوف و محلات دارای پایگاه بوده و بهترین ابزار و قابل‌دسترس‌ترین بازو برای مهار ویروس کرونا است.

سردار عبدالله پور بر ضرورت جدی گرفتن آموزش و شناسایی بیماران مبتلابه کرونا تأکید کرد و افزود: شبکه مردمی بسیج در تلاش است تا با شناسایی دقیق و به‌موقع و همچنین آموزش مستمر به مردم از حضور مبتلایان به کرونا در مراکز بیمارستانی و درمانی جلوگیری کند تا کنترل بیماری کووید۱۹ با سرعت بیشتری همراه شود.

وی با بیان اینکه سپاه مجدانه در تلاش است تا روال زندگی عادی به مردم برگردد، خاطرنشان کرد: نباید زندگی مردم به شیوع ویروس کرونا و فعالیت بیش‌ازپیش این ویروس در جامعه گره بخورد ازاین‌جهت تا چهار ماه پیوسته سپاه و بسیج در اختیار کادر سلامت و مردم است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی هر خانه را به یک‌خانه بهداشت تبدیل می‌کند، تصریح کرد: در این طرح فرمولی نظیر آموزش، پیشگیری و درمان بیماران کرونایی از خانه و محلات تا مراکز درمانی به‌صورت هدفمند دنبال می‌شود.

انتهای پیام/