تکیه‌بر توان داخلی تنها راه بهبود اقتصاد کشور
تکیه‌بر توان داخلی تنها راه بهبود اقتصاد کشور
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تکیه‌بر توان داخلی و قطع امید کردن از کشورهای خارجی را راهکار مهم بهبود وضعیت اقتصادی دانست و گفت: عده‌ای امروز بهبودی وضعیت اقتصاد را به انتخابات آمریکا گره می‌زنند در صورتی گره زدن تصمیم‌گیری‌ها به انتخابات آمریکا آدرس غلط دادن به مردم است.

سید علی آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در روز میلاد پیامبر صلح و مهربانی اظهار کرد: اقتصاد و معیشت یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب بوده لذا رفع گرانی‌ها و افزایش قیمت‌های افسارگسیخته باید در دستور کار تمام دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی محصول مدیریت ناکارآمد و عدم نظارت دقیق از سوی مسؤولین است، افزود: عده‌ای امروز بهبودی وضعیت اقتصاد را  به انتخابات آمریکا گره می‌زنند درصورتی‌که طبق فرمایش رهبری گره زدن تصمیم‌گیری‌ها به انتخابات امریکا آدرس غلط دادن به مردم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تکیه‌بر توان داخلی و قطع امید کردن از کشورهای خارجی را راهکار مهم بهبود وضعیت اقتصادی دانست و گفت: خیلی از مشکلات کنونی مربوط به خود ما و مربوط به ناهماهنگی‌هایی است که بین مسؤولین دیده‌ می‌شود، بنابراین مسؤولین به‌جای فرافکنی باید به فکر رفع گرانی‌ها باشند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس با تأکید بر اینکه مجلس با تلاش مضاعف، بهبودی وضعیت اقتصاد را در دستور کار قرار داده است، گفت: رفع مشکلات اقتصادی، رونق هر چه بیشتر تولید و اقتصاد، افزایش رفاه و حل معضل اشتغال را به دنبال دارد.